• Akvárium OPTIWHITE 100x50x45 cm, 225 l

Akvárium OPTIWHITE 100x50x45 cm, 225 l

Značka: Sklorex
Kód zboží: AOW1005045
{{ price | formatPrice }}

Dostupnost:  {{ availability.text }} {{ availability.stockLimit }}

Optiwhite sklo síly 10 mm, transparentní silikon, objem 225 litrů
Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let.
 
Lepení akvárií ze skla Optiwhite (SGG Diamant) je trendem několika posledních let. Tento druh skla nemá na rozdíl od klasického skla float nazelenalý nádech, který je způsobem obsahem železitých příměsí ve skle. Sklo má proto bezbarvý čirý vzhled, téměř to vypadá, jako by sklo zcela chybělo.

Optiwhite akvária se téměř výhradně lepí transparentním silikonem, což bohužel znamená, že se v lepených spojích mohou objevit drobné bublinky, které vznikají při vulkanizaci silikonu. Proces jejich vzniku nedokážeme nikterak ovlivnit, ve spojích se mohou a taky nemusí vůbec objevit. Každopádně jejich přítomnost nemá vliv na kvalitu lepených spojů, jedná se čistě o estetickou záležitost.

I naše akvária OPTIWHITE vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího floatového skla francouzské firmy Saint Gobain

Akvária nejsou opatřena podélnými výztužnými lištami.

Pokud Vám nevyhovuje žádný z našich standardních rozměrů, rádi Vám vyrobíme akvárium na míru. Více info zde... Akvárium jsme obvykle schopni vyrobit do deseti dnů od přijetí zálohy ve výši 60% z ceny. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo Vám po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem. Dodací termín závisí na zvoleném rozměru, síle skla a aktuální vytíženosti výroby a bude Vám sdělen ještě před úhradou zálohy.

  • Varianta skla: Optiwhite
  • Délka akvária: 100 cm
  • Objem akvária: 200 - 299 litrů
  • Tloušťka skla: 10 mm

Máte dotaz k tomuto produktu?

Zeptejte se!