Výroba akvária na míru

Nevyhovuje-li Vám žádný z našich standardních rozměrů akvárií, můžeme Vám nabídnout výrobu akvária na míru dle Vašich požadavků.

Naše akvária lepíme standardně z klasického floatového skla, nebo může být Vaše akvárium vyrobeno ze skla SGG Diamant (Optiwhite). Lepíme nejčastěji černým silikonem, v případě zájmu umíme nabídnout i lepení transparentním silikonem. Do všech akvárií lze vlepit přepážky, přepady, přelivové šachty nebo suché komory dle Vašich požadavků.

Akvária vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího skla francouzské firmy Saint Gobain. Při opracování skel a lepení akvárií pracujeme s maximální pečlivostí a důrazem na kvalitu, přesnost a pevnost spojů.

Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let.

Všechna akvária od délky 100 cm jsou standardně opatřena podélnými výztužnými lištami. Akvária od délky 180 cm jsou navíc opatřena i příčnou výztuhou (výztuhami). Výztužné lišty primárně zabraňují prohýbání stěn akvária resp. jejich prasknutí. Mohou na ně být s výhodou umístěna krycí skla pro minimalizaci odparu vody.

Akvária do délky 200 cm a síly skla 12 mm jsme obvykle schopni vyrobit zhruba do deseti dnů od přijetí zálohy ve výši 60% z ceny. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo Vám po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem. Dodací termín závisí na zvoleném rozměru, síle skla a aktuální vytíženosti výroby a bude Vám sdělen ještě před úhradou zálohy.