• Skříňka pod akvárium SKLOREX Standard II

Skříňka pod akvárium SKLOREX Standard II

Značka: Sklorex
Kód zboží: spa-standard-II

Pokud máte zájem o tento produkt, vyplňte poptávkový formulář

Zajistíme výrobu skříňky pod akvárium dle Vašich požadavků. Akvarijní skříňky jsou vyráběny z laminované dřevotřísky s korpusem síly 18 mm nebo z dvojité síly 36 mm. Provedení je možné v celé škále barevných dekorů z nabídek firem KronospanEgger a DDL. Dvířka skříňky opatříme buďto dřevěnými úchytkami v barevném provedení co nejbližším zvolenému dekoru dvířek, nebo bezúchytkovými "tip-on" panty, případně úchytkami, které nám dodáte. Standardní výška skříňky je 70 cm, ale stejně jako ostatní rozměry ji lze upravit dle přání.

Skříňky jsou dodávány ve zkompletovaném stavu, veškeré starosti se sestavováním, šroubováním či lepením tak odpadají! V zadní části skříňky jsou po obou stranách prostupy pro vedení hadic externích filtrů, elektroinstalace apod.

V případě zájmu či dotazů klikněte na odkaz Poptávkový formulář, vyplňte kontaktní údaje a v políčku Dotaz specifikujte Vaši poptávku - rozměr akvária, pod které je skříňka určena, sílu korpusu, zvolený dekor atd. Kontaktujeme Vás a po domluvě Vám vypracujeme cenovou nabídku reflektující Vaše představy a požadavky.

Dodací termín 2-3 týdny od složení zálohy ve výši 60% (zálohu je možné uhradit v hotovosti nebo kartou v naší kamenné prodejně, nebo pošleme zálohovou fakturu na Váš email)

Máte dotaz k tomuto produktu?

Zeptejte se!