Doporučujeme

  • eSHa Aqua Quick Test 50 ks

eSHa Aqua Quick Test 50 ks

Značka: eSHa
Kód zboží: 50e800
{{ price | formatPrice }}

Dostupnost:  {{ availability.text }} {{ availability.stockLimit }}

Rychlý, bezpečný a snadno použitelný mnohostranný test (6 hodnot) pro ekonomické, praktické a jednoduché zkoušení kvality vody.
Rychlý, bezpečný a snadno použitelný mnohostranný test (6 hodnot) pro ekonomické, praktické a jednoduché zkoušení kvality vody.  

Zdravá voda, zdravé rostliny a zdravé ryby  

Dobrá kvalita vody je důležitá pro rostliny a ryby ve Vašem akváriu nebo rybníčku.Na kvalitu vody má vliv mnoho faktorů: rostliny, ryby, objem nádrže, velikost rybníčku, hloubka, usazená vrstva na dně, překrmování, druh přidávané vody, použitý filtr, kyselý déšť, trvání a intenzita osvětlení, sluneční světlo...  

Zřídka jde o stabilní a zcela přirozeně vyvážený systém. Akvária a rybníčky si zakládají lidé a ti také vybírají rostliny a ryby. Systém se nevyvíjí přirozeně a spontánně. Některé rostliny a ryby jsou velmi přizpůsobivé, jiné jsou citlivější na prostředí a vyžadují velmi ustálenou a kvalitní vodu. A tak občas musíte svému akváriu nebo rybníčku „podat pomocnou ruku“.  

Se soupravou eSHa Aqua-Quick-Test můžete jedním rázem změřit hodnoty, které jsou kritické pro dobrou kvalitu vody: pH (kyselost), KH (karbonátová tvrdost), GH (celková tvrdost), NO2 (obsah dusitanů), NO3 (obsah dusičnanů) a Cl2 (obsah chlóru).  

Pravidelné používání soupravy eSHa Aqua-Quick-Test Vám umožňuje včas zaregistrovat problémy s kvalitou vody a učinit potřebná opatření.  

To je nejlepší cesta k udržení krásného akvária nebo rybníčku plného zdravých čilých ryb a bujné vegetace.  

Mějte více radosti ze svého akvária nebo rybníčku a ušetřete si případné starosti.

Máte dotaz k tomuto produktu?

Zeptejte se!