Váš košík je prázdný
Přihlásit se / Registrovat

Vážení zákazníci,
tuto sobotu 23.5.2020, a bohužel i několik příštích, bude malinko komplikovanější dostat se autem k naší prodejně. Kvůli rekonstrukci parovodů bude uzavřen kruhový objezd u Kauflandu a ve směru od ulice Bubeníčkovy nebude možné přijet autem až před naši prodejnu. Své vozidlo můžete odstavit na parkovacích plochách u Kauflandu nebo na Kauflandu :-) a dojít k nám pěšky (jsou to tak tři minutky chůze), nebo k nám můžete přijet z druhé strany od židenických kasáren a zaparkovat přímo u prodejny nebo v přilehlých uličkách. Pozor na to, že před kasárnami není možné odbočení vlevo! Bude tak nutné buďto naplánovat cestu tak, abyste přijeli ve směru od Tomkova náměstí po Provazníkové, nebo sjet z městského okruhu směrem na Maloměřice, na ulici Karlova to otočit, vrátit se zpět na Svatoplukovu a u kasáren pak odbočit doprava na Markéty Kuncové a přijet k nám z tohoto směru (z ulice Skopalíkova).

Přikládáme naprosto vychytanou mapku, snad se v ní vyznáte... :-)

Pevně věříme, že vás tyto drobné komplikace neodradí od návštěvy naší prodejny. V pracovní dny se k nám už dostanete bez problémů, uzavírka probíhá jen přes víkend.

SkloREX Tým

Aktualizace skladu: 04.06. 2020 00:46
Všechna práva vyhrazena. Sklorex 2013

Akvaristika Brno

Specializovaná akvaristika. Výroba akvárií a terárií. Nabízíme akvarijní rybičky, rostliny a techniku pro akvária - filtrace, topení, CO2, osvětlení, 3D akvarijní pozadí. Servis a opravy filtrů EHEIM. Chovatelské potřeby, kompletní akva tera sortiment značek EHEIM, Tetra, Sera, JBL, Atman, Fluval.