• Akvárium na míru

Akvárium na míru

Značka: Sklorex
Kód zboží: akvarium-na-miru

Pokud máte zájem o tento produkt, vyplňte poptávkový formulář

Klikněte na odkaz Poptávkový formulář, vyplňte kontaktní údaje a v políčku Dotaz uveďte požadované rozměry akvária v pořadí délka x šířka x výška (dšv). Chcete-li akvárium ze skla OPTIWHITE (SGG Diamant) nebo atypický tvar, uveďte to rovněž do textu dotazu. Akvária lepíme standardně černým silikonem, v případě zájmu umíme nabídnout i lepení transparentním silikonem.

Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let, při dodržení podmínek z návodu na instalaci. Akvária vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího floatového skla francouzské firmy Saint Gobain. Při návrhu tloušťky skla u jednotlivých nádrží vycházíme z doporučení německých norem DIN.

Všechna akvária od délky 100 cm jsou opatřena podélnými výztužnými lištami. Akvária od délky 180 cm jsou potom navíc opatřena i příčnou výztuhou (výztuhami)

Akvária do délky 200 cm a síly skla 12 mm jme schopni vyrobit cca do týdne od přijetí zálohy. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem. Dodací termín závisí na zvoleném rozměru a síle skla a bude Vám před úhradou zálohy sdělen.

Máte dotaz k tomuto produktu?

Zeptejte se!