• Akvárium na míru

Akvárium na míru

Tento produkt již není v nabídce

Tento produkt již není možné objednat!Klikněte na odkaz Poptávkový formulář, vyplňte kontaktní údaje a v políčku Dotaz uveďte požadované rozměry akvária v pořadí délka x šířka x výška (dšv). Chcete-li akvárium ze skla OPTIWHITE (SGG Diamant) nebo atypický tvar, uveďte to rovněž do textu dotazu. Akvária lepíme standardně černým silikonem, v případě zájmu umíme nabídnout i lepení transparentním silikonem.

Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let, při dodržení podmínek z návodu na instalaci. Akvária vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího floatového skla francouzské firmy Saint Gobain. Při návrhu tloušťky skla u jednotlivých nádrží vycházíme z doporučení německých norem DIN.

Všechna akvária od délky 100 cm jsou opatřena podélnými výztužnými lištami. Akvária od délky 180 cm jsou potom navíc opatřena i příčnou výztuhou (výztuhami)

Akvária do délky 200 cm a síly skla 12 mm jme schopni vyrobit cca do týdne od přijetí zálohy. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem. Dodací termín závisí na zvoleném rozměru a síle skla a bude Vám před úhradou zálohy sdělen.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500