• Akvárium Branco na míru

Akvárium Branco na míru

Značka: Sklorex
Kód zboží: branco-na-miru

Pokud máte zájem o tento produkt, vyplňte poptávkový formulář

Klikněte na odkaz Poptávkový formulář, vyplňte kontaktní údaje a v políčku Dotaz uveďte požadované rozměry akvária v pořadí délka x šířka x výška (dšv). Akvária Branco mají úkos vždy ve tvaru rovnoramenného pravoúhlého trojúhelníku. Zadejte rovněž požadovaný rozměr "a", abychom mohli dopočítat velikost úkosu. 

Chcete-li akvárium ze skla SGG Diamant (Optiwhite), uveďte to rovněž do textu dotazu. Akvárium může být vyrobené celé ze skla SGG Diamant, nebo jen jeho čelní stěna, případně jeden nebo oba malé boky, pokud plánujete akvárium pohledové z více stran. Akvária lepíme standardně černým silikonem, v případě zájmu umíme nabídnout i lepení transparentním silikonem.

Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let, při dodržení podmínek z návodu na instalaci. Akvária vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího floatového skla francouzské firmy Saint Gobain. Při návrhu tloušťky skla u jednotlivých nádrží vycházíme z doporučení německých norem DIN.

Všechna akvária od délky 100 cm jsou opatřena podélnými výztužnými lištami. Akvária od délky 180 cm jsou potom navíc opatřena i příčnou výztuhou (výztuhami)

Máte dotaz k tomuto produktu?

Zeptejte se!